9.3 C
Kyiv
Понеділок, 29 Вересня, 2025

Силы обороны опровергли “продвижение” россиян в Ямполе на Донбассе

Российская пропаганда заявляет о якобы продвижении в...

У Києві в укритті померла жінка – КМВА

Під час ворожого обстрілу Києва в ніч...

Генштаб объяснил, почему гражданским закрыли въезд в Купянск

На сегодня гражданским закрыт въезд в Купянск...

На Київщині працює ППО: більшість цілей летить у напрямку столиці

Новини КиєваНа Київщині працює ППО: більшість цілей летить у напрямку столиці

У Київській області працює ППО по ворожих дронах, мешканців закликають залишатися в укриттях. Раніше Повітряні сили попереджали про загрозу БпЛА для Києва.

На Київщині працює ППО: більшість цілей летить у напрямку столиці

На Київщині працює ППО по ворожим дронам. Мешканців просять не нехтувати безпекою. Про це пише УНН із посиланням на обласну військову адміністрацію.

У повітряному просторі зафіксовано БпЛА. Сили ППО працюють по цілях. Перебувайте в укриттях до кінця повітряної тривоги. Подбайте про власну безпеку

– йдеться у повідомленні.

Раніше у Повітряних силах зазначали про загроза БпЛА та підвищену загрозу для Києва.

Нагадаємо

У ніч проти 28 вересня на Хмельниччині пролунали вибухи. Напередодні по всій країні була оголошена масштабна тривога через зліт Міг-31К.

Окрім цього, російські війська вночі завдали щонайменше чотири удари по Запоріжжю, пошкоджено АЗС та приватний будинок.

Останні новини