Президент США Дональд Трамп заявив, що Україні слід швидко сісти за стіл переговорів. Аудіозапис відповіді Трампа на питання журналістів опублікував Білий дім на власному YouTube-каналі.
Трампа, зокрема, запитали, чого він очікує від переговорів в Женеві за участю його представників Віткоффа та Кушнера.
"Ну, це будуть важливі переговори. Це буде… дуже просто. Тобто, дивіться, поки що Україні варто швидше сісти за стіл переговорів. Це все, що я можу сказати. Ми хочемо, щоб вони це зробили", – заявив Трамп.
Як повідомлялося, новий раунд переговорів США, України та РФ відбудеться в Женеві 17-18 лютого. До складу української переговорної команди увійшли секретар РНБО Рустем Умєров, голова Офісу президента Кирило Буданов, начальник Генштабу ЗСУ Андрій Гнатов, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, перший заступник голови ОП Сергій Кислиця і заступник начальника ГУР МО Вадим Скібіцький.
Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=QEXmc-ZGiA4