8 C
Kyiv
Субота, 8 Листопада, 2025

Вибух музики, гумору й танців: де розважитись в Києві на цих вихідних

На цих вихідних Київ накриє феєрверк запальних...

“Укроборонпром” достиг важной договоренности по усилению ПВО

"Укроборонпром" объявил о важной договоренности, которая касается...

“Рухаємося по висхідній”. В Україні коронавірусом будуть заражатися 15 тисяч осіб щодня – прогноз імунолога

Блогосфера"Рухаємося по висхідній". В Україні коронавірусом будуть заражатися 15 тисяч осіб щодня – прогноз імунолога

"Рухаємося по висхідній". В Україні коронавірусом будуть заражатися 15 тисяч осіб щодня – прогноз імунолога

За прогнозами лікаря-імунолога Алли Волохи, до Нового року добовий показник захворюваності на коронавірус в Україні може дійти до позначки в 15 тисяч випадків.

В ефірі Obozrevatel TV лікар розповіла, що поки Україна «не дуже близька» до збільшення захворюваності на COVID-19 на рівні 20 тисяч на добу, інформує UAINFO.org.

«Мені все-таки здається, ми не повинні дійти до цієї цифри. Я думаю, це буде врегульовано раніше. Напевно, ми не будемо чекати найбільш критичного сценарію», — зазначила вона.

Читайте також: Волонтер Леся Литвинова: Система с COVID-19 не справляется и не справится. Самоорганизовывайтесь, пока есть время

У той же час, за словами медика, до кінця цього тижня Україна може перейти позначку в 9000 випадків зараження щодня: «враховуючи, як ми рухаємося по висхідній, я не виключаю таку ситуацію».

Волоха додала, що про необхідність введення локдауну в країні варто говорити, коли в лікарнях не залишиться вільних ліжок і почнуть розгортати польові госпіталі.

Читайте також: "Цими вулицями їздитимуть катафалки". Фонд "Таблеточки" відреагував на перерозподіл коштів для онкохворих на ремонт доріг

«У деяких регіонах вони вже майже всі заповнені, і тоді вже виникає питання польових госпіталів. Якщо будуть розгортати польові госпіталі, то, напевно, варто задуматися хоча б про частковий локдаун», — сказала вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Останні новини