Аваков опублікував відео ліквідації полтавського терориста

19

Аваков опублікував відео ліквідації полтавського терориста

Зловмисник тримав у заручниках правоохоронця і погрожував підірвати гранату коли йому в голову вистрілив снайпер.

Полтавський терорист Роман Скрипник, якого ліквідували в ніч на суботу, 1 серпня, в селі Опішня Полтавської області був убитий пострілом снайпера, після чого він підірвався на власній гранаті. Про це повідомив у Twitter глава МВС Арсен Аваков.

"Нічні події в Опішні. На жаль, знову неадекватна поведінка "полтавського терориста", який кілька днів переховувався. Внаслідок злагодженої роботи поліцейських – зловмисник був ліквідований снайпером і підірвався на власній гранаті. Спасибі поліції за професійну роботу!", – написав Аваков.

Читайте також: Полтавський терорист знову взяв у заручники поліцейського і був ліквідований

Він також опублікував відео, на якому видно, як терорист тримає заручника, прикриваючись ним від силовиків, але падає від кулі снайпера, а через кілька секунд на місці вибухає граната. За час між падінням загарбника і вибухом заручник встигає відбігти на безпечну відстань.

Увага! Відео 18+

Нічні події в Опишні. На жаль, знову неадекватна поведінка "полтавського терориста", який кілька днів переховувався. Внаслідок злагодженої роботи поліцейських — зловмисник був ліквідований снайпером і підірвався на власній гранаті.
Дякую поліції за професійну роботу! pic.twitter.com/CF0S0t88k0

— Arsen Avakov (@AvakovArsen) August 1, 2020

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости Киева и Украины - https://t.me/mykievnet