«Байдужість вбиває»: антирекорди захворюваності на COVID-19 в Україні це підтверджують

629

"Байдужість вбиває": статистика захворюваності на COVID-19 це вкотре підтверджує

Що ж, виходимо навіть офіційно на тисячу нових випадків на добу. Від ускладнень ковід-19 вчора помер начальник Львівського військового шпиталю Іван Гайда.

У мене от, до речі, вже теж є померла знайома та знайомий знайомих…

І ще є хворий близький родич-профільний лікар. вірус отримано на роботі, хоча лікарня типу, канєшна же, ковід не приймає (і відповідно ніяких доплат персоналу, навіщо платити більше, ггг)

Знаєте, в 2014-му я добре зрозуміла значення слів "байдужість вбиває". Дуже таке буквальне значення.

Читайте також: "Не сподівайтеся на те, що всіх встигнуть врятувати, навіть якщо лікарі ляжуть з Вами поруч" – харківський лікар показав, що відбувається у реанімації інфекційного відділення. ФОТО

Наївно сподівалася, що тепер багато хто зрозуміє, що також вбиває безтурботність.

Безтурботність, тупість і неповага до права іншого на життя — такий веселий літній коктейль. З зонтічком і скибкою лимона.

Але ж ні. От здавалося б: джерела відкриті, будь-якою мовою, з будь-якого кінця світу. Натомість маємо в головах холерний пронос: вакцини Гейтса, 5G заговір, від серця помирають більше, ну і што, а в мене відпустка, хочу селфі з друзями, хочу в боулінг, хочу упиться в Одесі, хочу танцювати, а хто той вірус взагалі бачив, тю, а у вас хіба є знайомий, хто от того віруса помер.

А між тим ставлення людей до того, шо своєю поведінкою вони можуть серйозно зашкодити або вбити іншого — просто вражає. Для цього треба опинитися на вулиці, в магазині, на пошті. Та будь-де фактично. І спробуй тільки зробити зауваження тому бидлу, яке дихає тобі в потилицю — воно відкриє рота на весь Хрещатик, а все одно не відійде.

Страх перших тижнів надійно приспано. Маски, в очах більшості, носять тільки придурки та параноїки. Лікарі вже знов, надійно та остаточно, казли та взяточніки. Помирають десь дуже далеко і тільки однолітки Першої світової.

Читайте також: Заразнее коронавируса из Уханя: профессор-вирусолог сообщил об особенностях "пекинского вируса"

Статистика зросту по країні все ще здається громадянам новинами з іншої галактики, а упоротість дій влади, і зокрема клоунів з МОЗу, цьому всебічно сприяє.

Суспільство латентних вбивць, які ніколи ні в чому персонально не винні.

Егоїзм, зручність і задоволення — ось що в нас насправді понад усе, дорогі українці (і чого ми досі дивуємось, що керують нами такі самі махрові тупі жлоби?)

Гарних вихідних. Погуляйте добряче, відірвіться, на пароходє музика іграла. І побільше, побільше плануйте зустрічей і обнімашок.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube