«Ця нагорода для нас з Олегом на вагу «золота», Костевич про «бронзу» на Олімпіаді-2020

29

Після бронзового здобутку на арені "Асака" в олімпійському Токіо новоспечена призерка Олімпійських ігор з кульової стрільби прокоментувала пресслужбі Національного олімпійського комітету України свої враження та емоції після здобуття медалі у парі з Олегом Омельчуком, інформує UAINFO.org.

"Ми довго та наполегливо йшли до цієї нагороди. І сьогодні все ж був нелегкий день – удача змінювала невдачу і навпаки. Олег – великий молодець і ця нагорода для нас дуже цінна. Як золото", – поділилася Олена Костевич.

"Говорили, що прапороносець не може здобути медаль. Я ніколи не вірила в це. Мала за велику честь нести прапор своєї держави й щаслива, що нам вдалося вибороти цю нагороду для країни".

Читайте також: "Прокляття" прапороносців. Чому багато українських спортсменів бояться нести прапор на відкритті Олімпіади?

Костевич подякувала усім, хто причетний до цієї бронзової нагороди. У першу чергу вона відзначила свого партнера Олега Омельчука, наставників та команду, які були поруч на цьому шляху: "У першу чергу хочу подякувати своєму партнеру – Олегу Омельчуку, нашим наставникам та команді, яка була поруч на цьому шляху. Надзвичайно вдячні всій Україні, а також моєму рідному Чернігівському краю, за ті всі побажання успіху та слова підтримки, що продовжуємо отримувати тут в Токіо. Дуже запам’яталися настанови нашого видатного спортсмена, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки, який кілька днів тому, після моєї "дерев’яної нагороди", порадив не хвилюватися та вірити в себе. Ці слова допомогли у завоюванні цієї бронзи".

Читайте також: Вперше в історії: брат та сестра з різницею в годину виграли золоті медалі Олімпіади

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube