Динамо обіграло Штурм і вийшло в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. ВІДЕО

95

• 52 •

Голи Вівчаренка і Циганкова принесли перемогу підопічним Мірчі Луческу.

У вівторок, 9 серпня, київське "Динамо" зіграло матч-відповідь третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти австрійського "Штурму". Поєдинок завершився перемогою української команди в екстра-таймі.

Рахунок у грі був відкритий на 27-й хвилині матчу. З передачі Александера Прасса відзначився Расмус Хойлунд. Цей м'яч став єдиним в основний час зустрічі, інформує UAINFO.org.

В екстра-таймі на 97-й хвилині гри після шикарної передачі Віктора Циганкова голом у ворота "Штурму" відзначився Констянтин Вівчаренко, зрівнявши рахунок у поєдинку.

На 105-й хвилині гри "Штурм" залишився в меншості. За грубий фол проти Андрієвського жовту картку отримав Саркарія, яка стала для нього другою в цій грі.

На 111-й хвилині поєдинку гол Віктора Циганкова вивів київське "Динамо" вперед. Лідер "біло-синіх" відзначився з передачі Віталія Буяльського.

"Штурм" — "Динамо" — 1:2

Голи: Хойлунд, 27 — Вівчаренко, 97, Циганков, 111

Відео голів:

Перший матч "Динамо" проти "Штурму" відбувся тиждень тому. Номінально домашній поєдинок "біло-сині" грали в польському місті Лодзь і здобули перемогу з рахунком 1:0.

Таким чином, за сумою двох матчів до наступного раунду виходить київське "Динамо".

У раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів за путівку в груповий етап "Динамо" битиметься з португальською "Бенфікою", яка за сумою двох ігор здолала данський "Мітьюлланд" (4:1, 3:1). Австрійський "Штурм", у свою чергу, продовжить виступи в груповому етапі Ліги Європи.