Подоляк пояснив, як вплине на Росію статус країни-терориста

100

• 49 •

Вона не зможе бути спонсором та партнером багатьох заходів і, таким чином, втратить ключовий елемент впливу на закордонні еліти.

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк пояснив негативний ефект для Росії статусу країни-терориста.

Про це він повідомив в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на запитання про те, що 23 листопада Європейський парламент розгляне резолюцію про визнання Росії державою-спонсором тероризму, як можуть проголосувати наші партнери, хто може саботувати голосування та що це рішення означатиме для РФ, інформує UAINFO.org.

"Партнери приймуть абсолютно проукраїнське рішення. Тобто, Росію буде названо країною-терористом, це важливо", — зазначив Подоляк.

За його словами, статус країни-терориста на РФ позначиться репутаційно, адже Росія не зможе бути спонсором та партнером багатьох заходів і, таким чином, втратить ключовий елемент впливу на закордонні еліти.

"Це репутаційно вкрай негативно буде відображатись на Російській Федерації, бо така країна, яка є країною-терористом, не зможе бути спонсором, наприклад, культурних, спортивних, політичних заходів. А для Росії це ключовий інструмент впливу на чужі еліти. Вони постійно були спонсорами якихось міжнародних федерацій. Цього не буде. Це буде маркером для інших держав, що з країною-терористом репутаційно взагалі не треба мати ніяких відносин. І це буде стосуватись не тільки Європи", — підкреслив радник.

Читайте також: Парламентська асамблея НАТО визнала Росію країною-терористом

Він зазначив, що країн, які не підтримують позицію про визнання РФ країною-терористом, дуже мало, тому це не матиме впливу на загальний процес на всіх міжнародних майданчиках.

"А хто не підтримає цю позицію? В Європі не так багато країн, які можуть або утриматись, або проголосувати проти резолюції, таких дуже мало. І це не повпливає на результат і Європарламенту, і в принципі. Це буде процес, який буде йти на всіх міжнародних майданчиках, з точки зору правильної юридичної дефініції щодо РФ, це країна- терорист, країна спонсор тероризму", — додаав Подоляк.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

UAINFO

Повідомити про помилку — Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки