П’ять книжок для дітей про статеві органи, дорослішання та секс

267

П'ять книжок для дітей

Про топ-5 книжок для дітей про статеві органи, дорослішання і секс українською мовою пише секс-педагог Юлія Ярмоленко на власній сторінці у Фейсбук.

1. "Малечі про інтимні речі" Юлії Ярмоленко. Для 4-9 років. Хоча багато позитивних відгуків і від батьків допитливих трирічок. Про статеві органи, інтимну гігієну, здоров'я і особисту безпеку.

2. "Звідки я взявся. Правдиві відповіді на незручні питання" Хосе Морфа. Для 5-10 років. Про фізіологію, зачаття, вагітність і пологи, вміння говорити "ні".

Читайте також: 8 причин подивитися український фільм "Віддана"

3. "Я і він. Про хлопчаче без секретів" Юлії Смаль. Для 5-9 років. Захоплююча розповідь майже 6-річного хлопчика про те, як він досліджував пеніси. Сподіваюся, що цього року авторка напише книгу й для дівчаток. Це справді дуже корисне й потрібне видання.

4. "Як я дорослішаю" Аніти Найк та Філа Вілкінсона. Для 7-12 років. Найкращі, як на мене, книги про дорослішання і початок пубертату для дівчаток і хлопчиків. Цікаво, зрозуміло, естетично привабливо.

Читайте також: Разом з Chemical Brothers і The Blaze. Українська співачка виступить на великому музичному фестивалі в Іспанії

5. "Читати заборонено. (Майже) таємний посібник" Ілони Айнвольт та Катаріни Фьорінгер. Для 10-13 років. Написана у вигляді спільного щоденника двох друзів – дівчини і хлопця, які діляться своїми переживаннями щодо змін у тілі, обговорюють питання сексу, контрацепції, стосунків.

Дуже не вистачає гарної книжки для найменших. Такої, наприклад, як "Звідки беруться діти" Кеті Дейнс – вона не стільки про людей, скільки про розмноження тварин, птахів, комах, риб.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube