Що Росія готує до 24 лютого: військовий експерт Михайло Самусь попередив про хвилю ракетних ударів

55

• 8 •

Що Росія готує до 24 лютого: військовий експерт Михайло Самусь попередив про хвилю ракетних ударів

Напередодні 24 лютого очільнику Кремля Володимиру Путіну потрібно буде відзвітувати про перебіг так званої "військової операції" в Україні перед Федеральними зборами. Тож до цього часу, ймовірно, варто очікувати великої інформаційно-психологічної операції та хвилі ракетних ударів по Україні.

В інтерв’ю ТСН.ua про це сказав заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь, інформує UAINFO.org.

"Що може Росія утнути до 24 лютого?.. Класика жанру. Перш за все, інформаційно-психологічна операція. Як би ми це не називали, ІПСО посідає дуже важливу роль, особливо у таких генералів, як Герасімов", — зазначив Самусь.

Експерт наголосив на тому, що російське командування вже почало підготовку до 24 лютого.

"Ця велика інформаційно-психологічна операція, яка покликана зародити у нас страх, паніку, вже діє. Далі, я думаю, буде завдано ракетних ударів. Під 24 лютого Путін виступить на Федеральних зборах. Йому потрібно показати перемогу й успіх. Йому потрібно в цьому зверненні щось розказати. Тому я гадаю, що і хвиля ракетних ударів, і інформаційно-психологічна операція будуть", — додав Самусь.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

ТСН

Повідомити про помилку — Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки