-0.7 C
Kyiv
Субота, 7 Березня, 2026

Паніка у потязі на Київ: чому рейс з Кривого Рогу зупинили

Потяг сполученням Кривий Ріг — Київ, за...

Под ударом Киев, Харьков и Одесса: все о массированной ночной атаке по Украине

Враг запустил дроны, баллистику и крылатые ракеты...

Двоє мешканців Чугуєва постраждали внаслідок удару БпЛА

У центрі Чугуєва (Харківська обл) зафіксовано влучання...

Через негоду знеструмлена шахта на Донеччині та відключали 145 тис. споживачів у Дніпропетровській області – Міненерго

ФінансиЧерез негоду знеструмлена шахта на Донеччині та відключали 145 тис. споживачів у Дніпропетровській області - Міненерго

Через негоду знеструмлена шахта на Донеччині та відключали 145 тис. споживачів у Дніпропетровській області - Міненерго

За останню добу через грозу відключена повітряна лінія в Донецькій області, внаслідок чого знеструмлені побутові споживачі і шахта – 135 працівників виведено на поверхню.

Крім того, як повідомило Міністерство енергетики України у вівторок, увечері 15 квітня через негоду також відключали високовольтну лінію на Дніпропетровщині. Лінію було оперативно підключено.

"Також через грозу і шквальний вітер відключилось обладнання на високовольтній підстанції у Кривому Розі, знеструмилось 145 тисяч побутових споживачів, промисловість, частково – інфраструктура міста. Надвечір споживачів заживлено", – поінформували у відомстві.

Відключалося також обладнання на високовольтній підстанції в місті Дніпрі, знеструмлювалися побутові споживачі, яких за півгодини заживили.

У свою чергу протягом доби зазнала обстрілів Чернігівська область. У результаті було знеструмлено повітряні лінії, відключено 2,5 тис. споживачів у 19 населених пунктах.

Як зазначили в Міненерго, через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі застосовувалися графіки відключень у Харківській області, обмеження діють і у вівторок.

У вечірні пікові години 15 квітня відбувалося екстрене постачання електроенергії з Румунії та Польщі.

Останні новини