Ощадбанк виставив на продаж нерухомість у столиці
Держаний Ощадбанк, оголосив про продаж через онлайн-платформу OpenMarket (керується ДП «СЕТАМ») великого об’єкта нерухомості у столиці. Йдеться про готельно-офісний комплекс, що включає чотиризірковий готель Ramada Encore та бізнес-центр «Європа». Продаж здійснюється за процедурою фінансового лізингу, а стартова ціна лоту перевищує 797 мільйонів гривень, повідомляє Banker.ua з посиланням на пресслужбу банку.
Пропонований об’єкт має загальну площу понад 39,5 тисячі квадратних метрів, а також дворівневу автостоянку на 17,5 тисячі квадратів. У складі комплексу — 22-поверховий готель з міжнародним брендом Ramada Encore, розрахований на 332 готельні номери та 58 апартаментів.
До інфраструктури входить розвинена бізнес-зона — конференц-центр із площею понад 4 тисячі квадратних метрів, який включає 20 залів для заходів, підземний паркінг, ресторани, фітнес-зони та інші об’єкти для гостей і орендарів.
Розміщення комплексу забезпечує високу прохідність завдяки локації біля перетину трьох головних транспортних магістралей, які ведуть до престижних районів — Конча-Заспи та Обухівського напрямку.
Читайте також: НБУ запускає новий пакет валютних послаблень для бізнесу
Умови продажу на аукціоні:
-
Початкова ціна: 797 727 551 грн
-
Формат продажу: фінансовий лізинг з електронним аукціоном
-
Переможець визначається за розміром першого лізингового платежу, запропонованого на торгах
-
Крок аукціону: 1 000 000 грн
-
Строк дії фінансового лізингу: 10 років (120 місяців) з дати підписання договору
-
Графік наступних платежів: згідно з документами, прикріпленими до лоту
-
Ставка лізингової винагороди: 8,59% річних, розраховується від залишку заборгованості
-
Гарантійний внесок для участі: 10 000 000 грн
Дата проведення аукціону: 19 серпня 2025 року
Усе найцікавіше за тиждень у нашому дайджесті:
Підписатися