28.1 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

Черговий тендер на озеленення в Києві: скільки витратять на рослини

Які рослини планує закупити комунальне підприємство ...

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам ...

ЗМІ: Італія збирається передати Україні далекобійні ракети Storm Shadow

Італія планує передати Україні далекобійні ракети Storm...

Де законно постріляти в Києві та за містом: ТОП-5 тирів та полігонів із курсами

Новини КиєваДе законно постріляти в Києві та за містом: ТОП-5 тирів та полігонів із курсами

Що з війною, що без – стрільба в тирах та на тренувальних полігонах має свою аудиторію в усьому світі. А українцям (в тому числі й киянам) це вже набагато ближче, ніж для будь-кого деінде.

Тож редакція 44.ua підібрала для вас доступні місця. Готуватись треба завжди. Бо, як кажуть американські солдати, "у критичній ситуації не піднімешся до рівня своїх очікувань, а опустишся до рівня своїх можливостей".

Civil Safety Academy

Почнемо з хорошої пропозиції: тут є і тир у самому Києві, і відкритий полігон за містом. Дану організацію відкрив ветеран та професійний спортсмен, мета якого – дати людям базові навички поводження з вогнепальною зброєю.

Починалась ініціатива з так званого холощення (відпрацювання вправ без боєприпасів), а тепер це повноцінний навчальний курс. Якщо ви хочете, можна навіть сертифікат там отримати.

Де: вул. Володимира Сосюри, 5 (тир); Київська область, с. Капітанівка, вул. Лісова, 1 (полігон).

Контакти: +38(068)6810290.

Muller Arms

Це не про обійми якогось Мюллера, а ​​повноцінні курси по навчанню стрільбі. Тут ви опануєте володіння як пістолетом, так карабінами і рушницями. Втім, тут готуйтесь морально: доведеться проїхатись у передмістя, адже постріляти від душі пропонують в Ірпені.

Раніше точно були доступні видачі дозволів на придбання зброї, але з урахуванням військового стану тут краще уточнити у Muller Arms. У програмі доступні індивідуальні тренування та базові, групові і навіть курс молодого бійця. Якщо хтось боїться – повісток там не видають.

Де: Ірпінь, вул. Мінеральна, 7.

Контакти: +38(096)0264475.

Winner

Жителі лівого берега Києва, це ми для вас постарались. Тир Winner розташований між Дарницьким ринком та Рембазою, тож атмосфера буде дійсно незабутня (старожили зрозуміють жарт). Є доволі широкий функціонал для навчання. Карабіни, дробовики, пістолети – все до ваших послуг.

Якщо цей текст читають військовослужбовці, то беріть воєнні квитки. Там для наших захисників завжди діють хороші знижки. До речі, ще військовим буде приємно дізнатись, що у тирі дозволяють пристріляти власну зброю (тільки не забудьте документи, будь ласка).

Де: вул. Бориспільська, 26Б.

Контакти: +38(068)4270000.

Darwin

Це у нас критий тир у Солом'янському районі столиці. Локація одна, а призначення в неї потрійне – стрільба, скупитися у магазині та записатися до майстерні. Є три варіанти курсів. "Перше заняття" для новачків, а далі варіанти для більш досвідчених – або індивідуальні, або групові заняття.

В асортименті є пістолети, модернізовані пістолети, гладкоствольна зброя та гвинтівки. Постріляти зможете на рубежах по 25 та 50 м. Від себе додамо: на 25 м ви точно не промажете, якщо не будете нервувати.

Де: бул. Вацлава Гавела, 16А.

Контакти: +38(096)0000887.

Ballistics

Тут на вас чекає спортивно-стрілецький клуб, який свого часу заснували в МАУПі. Ось така студентська історія з озброєним продовженням. У культурній програмі, як і вище, пістолети з дробовиками та гвинтівками.

Найближча станція метро – "Деміївська". Тож, поки відрізок метрополітену з Теремків до Деміївки не повернули до загальної синьої гілки, плануйте свій маршрут з урахуванням цих нюансів. Ну, і не везіть до тиру свою гвинтівку, мабуть. Бо раптом інші пасажири на пересадці злякаються.

Де: вул. Фрометівська, 2.

Контакти: +38(068)0009888.

Нагадаємо, раніше ми писали про кращі секції жіночої самооборони у Києві.

Не забувайте підписуватись та читайте новини в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua".

Джерело: 44.ua

Останні новини