16.4 C
Kyiv
Понеділок, 27 Травня, 2024

DeepState: Росія просунулася на Донеччині та окупувала Нетайлове

Росіяни просунулися біля кількох населених пунктів на...

Коли може запрацювати аеропорт Київ: голова ради директорів вважає, що його можна швидко привести до ладу

Новини КиєваКоли може запрацювати аеропорт Київ: голова ради директорів вважає, що його можна швидко привести до ладу

Міжнародний аеропорт Київ зможе розпочати прийом пасажирів через місяць після оголошення про відкриття повітряного простору країни.

Про це в інтерв'ю "Українським новинам" розповів голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський.

"Із військової точки зору, аеропорт Київ знаходиться у абсолютно непридатному для використання стані. Літаки не можуть приземлятися і злітати. Водночас, всі ті пошкодження, всі ті заходи, які були зроблені для унеможливлення використання аеродрому супротивником, можна досить швидко усунути", – вважає він.

"Можу з упевненістю сказати, що ми будемо готові приймати пасажирів через місяць із моменту, коли буде прийнято рішення про відкриття повітряного простору над Україною. Техніка – в придатності, фахівці – готові", – додав Костржевський.

Напередодні війни на підприємстві планувалася масштабна реконструкція аеродромного комплексу – подовження злітно-посадкової смуги, реконструкція руліжних доріжок і повне переобладнання навігаційної та світлосигнальної систем. Цим планам завадило повномасштабне вторгнення, але колектив, за словами Костржевського, продовжує працювати над програмою розвитку аеропорту.

"Ми ведемо перемовини з кількома партнерами, як на державному, так і приватному рівнях. Не хочу передчасно називати ці компанії", – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київській області піротехніки вилучили бойову частину ракети Х-101.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua", щоб бути в курсі всіх подій Києва, столичного регіону та України.

Джерело: 44.ua

Останні новини