Корпоративне навчання в Україні: перспективи, можливості та проблеми

75

Успіх кожної вітчизняної компанії на ринку безпосередньо залежить від професійного рівня її працівників. Цей показник складається з багатьох параметрів, але одним із найвагоміших вважається володіння робітниками англійської мови. Складно підібрати кадри такої кваліфікації? Зовсім ні, бо робити цього і не треба. Підвищити професійний рівень співробітників дозволяють корпоративні курси англійської мови, які стають все більш розповсюдженими.

Корпоративне навчання в Україні – реальна ситуація

Провідні аналітики вважають, що на даний момент в Україні склалася ситуація, яка всебічно сприяє стимулюванню корпоративного навчання. І обумовлено це активізацією зовнішньої політики, зростанням контрактів та проектів з іноземними партнерами. Для успішної роботи в усіх цих напрямках англійська мова стає просто обов’язковим компонентом. Володіння нею не тільки спрощує контакти, прискорює процес отримання актуальної світової інформації, але й підвищує авторитет, професійний рівень компанії в цілому.

Успішний досвід корпоративного навчання мають усі закордонні держави, в яких компанії самі «створюють» для себе ідеальних співробітників. Україна у цьому напрямку робить лише перші кроки, але позитивні зміни вже існують.

Що дає корпоративне навчання англійської мови?

Кожна новація у бізнесі повинна принести конкретний результат у вигляді збільшення прибутку. У цьому ряду корпоративне навчання англійській мові не стає виключенням. Воно дозволяє досягти навіть декількох результатів:

·підвищення ефективності роботи працівників;

·збільшення конкурентоспроможності компанії на ринку;

·розширення сфери комерційної діяльності.

І не треба забувати про те, що корпоративні курси іноземної мови не потребують виключення працівників із робочого процесу. Графік та кратність занять адаптуються під профіль діяльності кожної компанії. У результаті керівникам вдається досягти дуже важливого балансу між бажанням вдосконалення, підвищення професійного рівня своєї організації та необхідністю витрачати на досягнення цих цілей часу та коштів.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Новости Киева и Украины - https://t.me/mykievnet