13.7 C
Kyiv
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Мер Києва Кличко розповів, коли відновлять рух поїздів на шести станціях “синьої” гілки метро

Новини КиєваМер Києва Кличко розповів, коли відновлять рух поїздів на шести станціях "синьої" гілки метро

Роботи на ділянці "синьої" гілки метро , яка наразі закрита, між станціями "Либідська" та "Деміївська" йдуть за графіком. Вже влітку рух поїздів на шести станціях столичного метрополітену мають відновити.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Зауважу, що роботи на закритій ділянці "синьої" гілки метро між станціями "Либідська" та "Деміївська" йдуть за графіком. Тому рух поїздів маємо відновити вже влітку. При ремонті ділянки метро, людям, які змушені робити пересадку, повертають на транспортну картку кошти за проїзд в наземному транспорті. Тож містяни не переплачують за проїзд, адже фактично сплачують лише один раз, – зазначив столичний голова Кличко.

Він також спростував чутки про ймовірне закриття ще 22 станцій київського метро.

Це брехня, яку навмисне розповсюджують! Розповсюджують, щоб збурити людей. І це небезпечна тенденція. Бо коли брехали про зачинені нібито станції на "синій" гілці – в той час, як вони працювали як укриття, – люди не ходили в них як в укриття. Йдеться ж про безпеку людей! – наголосив мер.

Раніше ми розповідали про те, що голова постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Вітренко Андрій Вітренко повідомив про те, що через весняний паводок столична підземка “може піти під воду”.

Джерело: 44.ua

Check out other tags:

Останні новини