Під Києвом чиновники та приватні особи привласнили бьюджетні кошти, виділені на відбудову.
Чиновників з Київської області підозрюють у привласненні бюджетних коштів. Про це повідомила поліція.
Правоохоронці встановили організатора та вісьмох учасників злочинної схеми. Зокрема йдеться про депутатів міської ради та приватних підприємців – підрядників, які займались відбудовою зруйнованих і пошкоджених війною будинків.
Будівельні роботи здійснювались за завищеними цінами, а до актів виконаних робіт вносилась завідомо неправдива інформація.
"Внаслідок протиправних дій учасники злочинної схеми заволоділи 4,6 мільйонами гривень бюджетних коштів", – розповіли у поліції.
Фігурантів справи повідомили про підозру за такими статтями Кримінального кодексу:
- чч. 1, 2, 3 ст. 255 (створення злочинної групи);
- ч. 4 ст. 28 (вчинення правопорушення за попередньою змовою);
- ч. 5 ст. 191 (розтрата);
- ч. 1 ст. 366 (службове підроблення);
- ч. 3 ст. 209 (відмивання грошей).
Їм загрожує до 13 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київських комунальників підозрюють у розтраті.
Ми маємо Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua" – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України. Долучайтесь.
Джерело: 44.ua