Навіть найчорніша сковорідка стане ідеально чистою: як вивести жир та нагар за копійки без «хімії»

36

Застарілий жир і нагар обожнюють делікатні поверхні сковорідок. Та існує декілька простих та ефективних способів вирішити цю проблему без використання побутової хімії.

Спосіб 1

Цей метод настільки простий, що впорається навіть дитина. Для цього потрібно в склянці води змішати 5-7 столових ложок солі та вилити суміш в сковорідку. Розчин ставимо на плиту до закипання, після чого закриваємо кришкою та тримаємо на вогні ще 5 хвилин. Вимикаємо плиту та залишаємо сковороду на дві години, після чого просиваємо її проточною водою.

Спосіб 2

Використовуючи гірчицю можна з легкістю відмити сковорідку від жиру. Для цього потрібно на вологу поверхню сковороди насипати гірчичного порошку і залишити для взаємодії на 15 хвилин. Після цього вам потрібно просто змити порошок водою.

Як відмити сковорідку від жиру і нагару

Спосіб 3

Алюмінієву сковороду можна відмити за допомогою "бабусиного рецепту". Для цього змішайте 1,5 води, потертий на терці брусок господарського мила, склянку оцту. Отриманим розчиной залийте сковорідку та прокип'ятіть протягом 30 хвилин, накривши кришкою. Після цього змийте розчин водою, використовуючи губку.

Враховуйте, що чавунні сковорідки потрібно чистити після повного їх охолодження, а от тефлонні рекомендується мити зразу.

Як позбутися нагару?

Покладіть пательню у металевий таз. Залийте водою та декілька годин прокип’ятіть. Додайте у воду соду, господарське мило та канцелярський клей. Кіптява чудово відходитиме від поверхні, та для ідеального результату скористайтеся абразивною губкою.

Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Тоді скоріше долучайтесь, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Джерело: 44.ua