Перетяжка меблів на «Меблі-Сервіс Київ»

18

Проходить час, і м’які меблі, що так сильно полюбилися нам, втрачають свої властивості. Тканина тьмяніє, з’являються впадини у тих місцях, де часто сидять люди. Можуть навіть повилазити пружини та зламатися якісь інші внутрішні елементи конструкції. І в цілому, виріб начебто придатний для використання, але дефекти що виникли змушують задуматися про те, щоб замінити його на нові меблі.

Та не поспішайте цього робити. Зараз я розповім вам про перетяжку меблів https://mebel-service.com.ua/uk/peretyazhka-mebliv, вид ремонту, який спрямований на усунення дефектів м’яких меблів. Завдяки перетяжці вам не доведеться переплачувати гроші, адже покупка нового виробу коштує значно дорожче, ніж ремонт.

Чому перетяжка меблів вигідніша, ніж купівля нових?

Візьмемо, наприклад диван. Що може статися із цим предметом? На нього можна випадково пролити чай чи каву і цим зіпсувати тканину. Можна, необережно порізати тканину. Або вона може сама порватися в тих місцях, де люди сидять найчастіше. Не купувати ж через це новий диван? Можна просто викликати меблевого майстра, який зніме стару тканину і перетягне диван новим матеріалом. Причому, обтягнути ваш диван, майстер може не такою ж тканиною як у вас була, а навіть кращою за якістю. І заплатите ви лише за тканину і за послуги майстра. А це в 2-3 рази дешевше за вартість нового предмета меблів.

Давайте розглянемо ще один приклад. У вас є дерев’яні стільці, які використовуються щодня. У цих виробів найчастішою проблемою є розхитування ніжок. Ну й звичайно те, що тканина може теж порватися і може повилазити поролон. Саме дерево відмінної якості і здатне прослужити ще не один десяток років. Дешевше віддати такі стільці на ремонт. Майстер зміцнить конструкцію, поміняє поролон, замінить тканину, відполірує дерево та покриє його новим лаком, або фарбою. В результаті, така робота буде коштувати не так дешево, як хотілося б і ви не багато заощадите. Але в будь-якому випадку це буде дешевше за купівлю нових стільців, приблизно на третину. Дуже великий плюс в тому, що ви самі обираєте тканину для перетяжки виробу і тим самим отримуєте саме такий дизайн як вам подобається.

Що важливо знати, замовляючи перетяжку меблів?

  1. Перетяжка м’яких меблів – це досить складний процес і виконувати цю роботу повинен лише досвідчений фахівець. В іншому випадку можна ще більше посилити дефект меблів і назавжди втратити виріб.
  2. Досвідчений майстер ніколи не візьметься за реставрацію меблів сумнівної якості. Тобто, якщо виріб зроблений з неякісних матеріалів і дешевше купити нові меблі, ніж реанімувати старі, то порядний майстер скаже вам про це.
  3. У хорошого майстра завжди великий вибір тканини для перетяжки меблів.

Якщо вам потрібен надійний виконавець для перетяжки м’яких меблів, то я можу порекомендувати тільки фабрику Меблі-Сервіс. Тут працюють досвідчені майстри, є сучасне обладнання та надається великий вибір тканин.