15.3 C
Kyiv
Понеділок, 27 Травня, 2024

У Києві кардинально змінили проїзд громадського транспорту: маршрути

Новини КиєваУ Києві кардинально змінили проїзд громадського транспорту: маршрути

В українській столиці серйозно змінили рух громадського транспорту

В українській столиці серйозно змінили рух громадського транспорту — йдеться про зупинення низки трамвайних маршрутів. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою комунального підприємства "Київпастранс" на його ресурсах у соціальних мережах.

За словами чиновників, з технічних причин зупинилися трамваї, що курсують Лісовою трасою. Зокрема, йдеться про маршрути №12К та 17.

Як зазначається, рух зупинився в обох напрямках. На місце було направлено відповідальну службу.

Для пасажирів, які використовують ці маршрути, організували рух автобусів.

Нагадаємо, що в українській столиці зробили дуже важливу заяву про роботу синьої гілки київського метрополітену — на ремонт тунелю між станціями метро "Либідська" та "Деміївська" виділять близько половини бюджету резервного фонду Києва, а саме 393 547 021 грн. Про це повідомив голова Тимчасової комісії Київської міської ради з питань метрополітену Олександр Тимченко.

"Нарешті стало відомо у скільки нам обійдеться аварія тунелю першого шляху перегону між станціями "Деміївська-Либідська". 393 547 021 грн – це майже половина резервного фонду м. Києва на 2024 рік (що становить 836 416 567 грн.) "Київський метрополітен" саме із резервного фонду міста згідно з розпорядженням №281 Київської міської військової адміністрації від 02.04", – написав Олександр Тимченко.

Останні новини