24.2 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

ЗМІ: Спецслужби США мали дані щодо планів Ірану вбити Трампа

США отримали розвідувальну інформацію про плани Ірану...

На «нулі» воюватимуть роботи – Міноборони

На полі бою стрімко зростає роль безпілотних...

У Києві на закупівлі солі привласнили понад п’ять мільйонів гривень (ФОТО)

Новини КиєваУ Києві на закупівлі солі привласнили понад п'ять мільйонів гривень (ФОТО)

Підприємство закупило сіль нижчої якості

Керівнику підрядної організації повідомили про підозру. Його підозрюють у закупівлі не тієї солі. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Київської міської прокуратури.

Підозру оголосили за фактом привласнення бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, в грудні 2022 року КП “ШЕУ Подільського району” уклало договір з підрядною організацією. Йшлося про закупівлю кам’яної солі, вартість закупівля становила близько 11 мільйонів гривень.

“Проте, відповідно до проведеного дослідження, вилучені у ході слідства зразки кам’яної солі, яка поставлена за вказаним договором, не відповідають вимогам, зазначеним у ДСТУ”, – повідомили у прокуратурі.

У прокуратурі також зазначили, що комунальне підприємство закупило сіль нижчої якості, і як наслідок – дешевшої. При цьому заплатили за сіль, як за товар, що відповідає ДСТУ. “Таким чином збитки територіальній громаді міста Києва становлять понад 5,5 мільйонів гривень”, – уточнили в прокуратурі.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у Київській області під час ремонту та термомодернізації школи виявили порушення – підрядник підробив документи, внаслідок чого надлишково отримав понад 650 тисяч гривень бюджетних коштів.

У прокуратурі зазначили, що виконавець робіт знав, що роботи виконані не в повному обсязі та не відповідають проєктно-кошторисній документації. Однак подав недостовірні звіти та отримав кошти за роботу, яка фактично не була виконана.

Яке покарання загрожує підряднику, читайте за посиланням.

Останні новини