Внаслідок ворожої атаки на житловий будинок у Солом’янському районі Києва загинула жінка. За попередньою інформацією, відомо про загибель жінки, яка працювала на місці події.
Внаслідок ворожої атаки на житловий будинок у Солом’янському районі столиці загинула жінка. Про це повідомив голова міської військової адміністрації Тимур Ткаченко, передає УНН.
За попередньою інформацією, відомо про загибель жінки внаслідок атаки на житловий будинок в Соломʼянському районі
– заявив він.
Пізніше Ткаченко уточнив, що на місці деблокували ще одне тіло жіночої статі, попередньо – 12-річна дівчинка.
Нагадаємо
Раніше мер столиці Віталій Кличко повідомив, що внаслідок атаки на Київ постраждали шестеро людей, п’ятьох із них госпіталізували. Також у місті зафіксовано пожежі та руйнування у кількох районах.