11 C
Kyiv
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Закопували туші мертвих тварин просто у землю: керівника одного з підприємств Київщини повідомили про підозру, – ВІДЕО

Новини КиєваЗакопували туші мертвих тварин просто у землю: керівника одного з підприємств Київщини повідомили про підозру, - ВІДЕО

Філія підприємства "Укрветсанзавод" у Київській області забруднило 1,3 гектара земель тушами померлих тварин.

Про це повідомила поліція Київщини.

Підприємство спеціалізується на переробці та утилізації відходів тваринного походження.

Керівник цієї філії приймав їх в об’ємі, який перевищує граничну норму. Зокрема на утилізацію брали побічні продукти тваринного походження, непридатні для переробки.

При цьому керівник отримував гроші за нібито переробку простроченого продовольства в корм для тварин і добрива. Фактично ж такі відходи складали або закопували на території самого підприємства, а також лісових угідь, фермерських господарств та інших підприємств.

Експертиза показала перевищення вмісту показників речовин сірки, суперфосфату, хрому, міді, цинку у відібраних пробах ґрунту. Це може призвести до загибелі флори та фауни та до захворювань людей (внаслідок потрапляння отрути в підземні води та місцеві ріки).

Екоінспектори розрахували збитки за забруднення та засмічення земель – вони перевищують мільйон гривень.

Керівника філії повідомили про підозру за ч. 1 ст. (забруднення або псування земель) та ч. 2 ст. 364 (службовим становищем) КК. Йому загрожує до шести років позбавлення волі.

Актуальні, важливі та перевірені новини читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Також не забувайте долучатись.

Джерело: 44.ua

Check out other tags:

Останні новини