16.4 C
Kyiv
Неділя, 26 Травня, 2024

Знищення Трипільської ТЕС під Києвом: стало відомо, чому її не захистили

Новини КиєваЗнищення Трипільської ТЕС під Києвом: стало відомо, чому її не захистили

В українському уряді пояснили, чому не вдалося захистити від повного знищення Трипільську теплоелектростанцію на території Київської області

В українському уряді пояснили, чому не вдалося захистити від повного знищення трипільську теплоелектростанцію на території Київської області. Про це стало відомо із офіційного коментаря, який дав міністр інфраструктури Олександр Кубраков в ефірі національного телемарафону.

За його словами, до лючових електропідстанцій у кількох областях України найбільше страждають від російських обстрілів, завдяки другому рівню захисту витримали і витримують ворожі атаки.

Він сказав, що захистити такі великі об'єкти, як ТЕЦ, великі генераційні потужності можна лише засобами ППО. Основний фокус був другого рівня захисту. Це саме від "шахедів".

Цілком захистити всі об'єкти можна третім рівнем захисту.

Третій рівень захисту – це, по суті, будівництво нових підстанцій, занурених під землю, але це набагато складніша історія, довгострокова.

"Ми повністю це робили спільно з Генеральним штабом, тобто їхні військові інженери розробили цю конструкцію", – заявив Кубраков.

Останні новини