28.1 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

Кабмін розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Кабмін розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%»...

У Варшаві затримали двох поляків, які напали на українців з ножем

У столиці Польщі правоохоронці затримали двох поляків,...

Суспільне розширює власне мовлення у марафоні «Єдині новини»

ПолітикаСуспільне розширює власне мовлення у марафоні «Єдині новини»

Від сьогодні, 21 травня, Суспільне Мовлення посилюватиме на каналі Перший інформаційний блок марафону додатковим контентом Суспільне Новини, «Суспільне. Студія», документальними фільмами власного виробництва та розслідуваннями. А ще продовжуватимуть обмінюватися контентом з усіма учасниками марафону «Єдині новини #UАразом».
Голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький зазначив, що команда Суспільного розширює виробництво власного контенту на Першому каналі у межах невід’ємної частини телемарафону “Єдині новини #UАразом”.
"Ми готові зі свого боку максимально посилювати мовлення, ділитись якісними документальними фільмами, регіональними історіями, актуальними розслідуваннями та використовувати можливості найбільшої в Україні мережі кореспондентів по всій країні", — заявив Чернотицький.
Учасники марафону уклали Додаткову угоду до Меморандуму про взаємодію та співпрацю щодо впровадження нового підходу задля розширення можливостей реалізації єдиної інформаційної політики України в умовах воєнного стану та забезпечення цілодобового інформаційного марафону «Єдині новини #UАразом» від 30 травня 2022 року.
Джерело: https://corp.suspilne.media/newsdetails/9664.
Нагадаємо, залізниці в Одесі відбувся перформанс.

Останні новини