28.1 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

Черговий тендер на озеленення в Києві: скільки витратять на рослини

Які рослини планує закупити комунальне підприємство ...

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам ...

ЗМІ: Італія збирається передати Україні далекобійні ракети Storm Shadow

Італія планує передати Україні далекобійні ракети Storm...

Україна офіційно бере участь у Олімпіаді 2024

ПолітикаУкраїна офіційно бере участь у Олімпіаді 2024

Очільник Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний та президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт провели неформальну зустріч з представниками українських та іноземних медіа, де оголосили, що Україна братиме участь у Олімпіаді. Зустріч відбулася у форматі off the record. На ній обговорили подробиці участі України в літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.
Ці ігри мають особливе значення для України, адже це можливість продемонструвати світу нашу волю та силу духу. Гасло України на Олімпійських іграх: «The Will to Win».
Цього разу для України Олімпіада — це, передусім, великий екран до світу. Ми маємо нагадати, що Україна існує, бореться і здатна перемагати. Сам факт участі під українським прапором у Парижі є великим проявом сили волі.
З початку повномасштабного вторгнення Росії загинули понад 450 українських спортсменів, серед яких і чемпіони світу. Російські окупанти знищили або пошкодили понад 500 спортивних об’єктів, включно з 15 базами олімпійської підготовки. Попри це, українські спортсмени продовжують тренуватися та виборювати ліцензії на Олімпійські ігри.
За повідомленням з офіційної сторінки Міністерства молоді і спорту.

Останні новини