Bloomberg: Іран може найближчим часом передати РФ балістичні ракети

Союзники України очікують, що найближчим часом Іран...

Збірна України з веслування на човнах «Дракон» — найсильніша команда Європи!

ПолітикаЗбірна України з веслування на човнах «Дракон» — найсильніша команда Європи!

За підсумками чемпіонату Європи у чеському місті Рачіце наші веслувальники посіли перше місце у медальному заліку та здобули найвищу нагороду — «Кубок Європейських націй». Українці вибороли 63 медалі (29 золотих, 27 срібних, 7 бронзових) у восьми категоріях: юнаки (12-14 років); юніори (15-18 років); молодь (до 24 років); дорослі (19-39 років); мастерс 40+ (40 років і старші); мастерс 50+ (50 років і старші); мастерс 60+ (60 років і старші); пара драгон (спортсмени з обмеженими можливостями).
У категорії «пара драгон» Україна виступала вперше. Наша команда ветеранів війни здобула п'ять золотих медалей чемпіонату Європи!
У змаганнях взяли участь близько 1500 учасників з 16 країн.
Попереду на українських веслувальників на човнах «Дракон» чекають чемпіонат та Кубок світу, останній з яких є відбірковим на Всесвітні ігри.
За повідомленням з Міністерства молоді та спорту України.
Нагадаємо, українські парафехтувальники вибороли цілу низку нагород перед Паралімпіадою. Українка підкорила висоту у понад 2 метри.