«Ані Іоанн Хреститель, ні сам Ісус цього не робили»: Тимошенко каже, що українці не повинні стрибати в ополонку

407

«Ані Іоанн Хреститель, ні сам Ісус цього не робили»: Тимошенко каже, що українці не повинні стрибати в ополонку
Як відомо, в Україні сьогодні православні відзначають Водохреще. Щороку 19 січня багато людей дотримуються певних ритуалів та обрядів, які притаманні для Богоявлення та Хрещення Господнього. З цієї нагоди співвітчизників привітала лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко на своїй сторінці у соціальній мережі. Зокрема, народна обраниця каже, що цього дня святять воду, однак деякі «святять» і себе, коли пірнають з головою в ополонку, прорубану в річці чи в ставку. «Цього року в Україні замерзлі ріки у великому дефіциті. Аномальна тепла зима стала на заваді пірнанням на Водохреща. Але то — не біда… Можу вас запевнити, що ні Іоанн Хреститель, ні сам Ісус в ополонку зроду не стрибали і навіть льоду не бачили. Бо жили зовсім в іншому кліматі», — написала Тимошенко.
У зв’язку з цим, каже депутатка, потрібно шукати віри в собі, в своєму серці, а не в крижаній воді… Водохреще (разом з пірнанням) певною мірою асоціюється з оновленням, переродженням, готовністю до нового життя.
«Тому в даному контексті я б хотіла сказати українцям таке. Ми завжди готові до іспиту, випробування і нового життя. Готові – в ополонку з головою будь-якої миті. А от жити по-новому, щасливо і гідно, чомусь ніяк не навчимося. Складається враження, що ми більше любимо самі випробування, аніж винагороду за них», — зазначила Тимошенко.

Сьогодні – Водохреще. Так традиційно називаються народні святкування, що відзначаються у день Богоявлення та Хрещення…

Geplaatst door Юлія Тимошенко op Zaterdag 18 januari 2020

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter