У Дарницькому районі Києва після нічної російської атаки вибухотехніки знешкодили та вилучили бойову частину ракети, що впала поруч із житловим будинком, повідомили у поліції столиці.
"Після нічної ворожої атаки в Дарницькому районі столиці вибухотехніки поліції Києва вилучили бойову частину ракети, що впала прямо поблизу житлової багатоповерхівки", – йдеться у повідомленні поліції у Телеграмі у неділю.
Про небезпечні уламки повідомили місцеві мешканці. На місце прибули правоохоронці, які евакуювали людей і обмежили доступ до території.
Фахівці вибухотехнічної служби разом із рятувальниками ДСНС дістали боєприпас із землі та транспортували його на спеціальний полігон для подальшого знищення.