Ердоган переправив спецназ Туреччини до Лівії: Російським військам можна готуватись до краху

449

Ердоган переправив спецназ Туреччини до Лівії: Російським військам можна готуватись до краху
Після того, як переговори між президентом Російської Федерації Володимиром Путіним і турецьким лідером Ердоганом не увінчалися успіхом, останній віддав наказ ввести свої елітні війська в Лівію. Більш детально про це йдеться на сторінці в соціальній мережі «Твіттер» телеканалу «Аль-Рабія», який посилається на власні джерела. Таким чином, дані ресурсу відзначають, що в суботу, вісімнадцятого січня, спецназ Туреччини прибув в лівійську столицю для того, щоб захистити уряд країни. Зокрема, вони будуть там забезпечувати безпеку членів уряду Національної згоди Файєз Сарраджа.
Таким чином, згідно з даними засобів масової інформації, частина військових, що прибули з Туреччини буде займатися навчанням лівійських військовослужбовців. Інша частина з здійснюватимуть завдання з розвідки.
У свою чергу відомий російський блогер Ель Мюрід на своїй Facebook-сторінці написав наступне: «Переговори РФ і Туреччини не увінчалися успіхом. Це не призвело до остаточного припинення вогню. Анкара і Москва підтримують різні сторони конфлікту». Також варто нагадати, що раніше Мюрід, а також Гіркін передрікали крах військам РФ в Лівії в разі введення туди турецьких військових. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter