«Розгром і полон»: Під Алеппо війська РФ і Асада були повністю розбиті та втратили позиції

496

«Розгром і полон»: Під Алеппо війська РФ і Асада були повністю розбиті та втратили позиції
Після невдалої спроби провести успішно перемовини між російським та турецьким лідерами Володимиром Путіним та Раджепом Ердоганом на території Близького сходу ситуація доходить до «точки кипіння». Сьогодні стало відомо про те, що про турецькі військові сили пішли в масштабну атаку на північно-західній частині Сирії. В результаті вони змусили російсько-сирійські війська утікати, після чого зайняли кілька їхніх позицій поблизу Алеппо. В результаті таких рухів протурецьких сил російські війська могли понести дуже серйозні втрати.
Як повідомляє відомий телеграм-канал WarJournal, протурецькі сили штурмують позиції військ диктатора Башара Асада і Російської Федерації поблизу Алеппо. Ресурс, який спеціалізується на військовій тематиці,пише: «Протурецькі найманці штурмують на всю позиції сирійської армії на північний схід від міста Алеппо. Протурецьких джерела відзначають, що були захоплені кілька позицій армії Сирії, підконтрольної Башару Асаду. Також йдеться про те, що деякі з них були взяті в полон».
Як стало відомо трохи згодом, в результаті атаки повстанців на позиції сил диктора Асада в Сирії, які підтримуються Росією, Москва та Дамаск втратили близько десяти чоловік живої сили та бронетехніку. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter