24.2 C
Kyiv
Середа, 17 Липня, 2024

У Києві проводять рейди та штрафують порушників: причини

Містян закликали дотримуватися правил безпеки та не...

Із рашистського полону повернулося ще 95 українців

Про це повідомив сьогодні, 17 липня, Президент...

Столтенберг оголосив нового старшого представника в Україні

17 липня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг...

Самі миру у Швейцарії: делегатам показали український театральний суперхіт

УкраїнаСамі миру у Швейцарії: делегатам показали український театральний суперхіт

15 червня у Швейцарії відбувся перший день історичного Глобального саміту миру, на якому продемонстрували фрагмент вистави «Конотопська відьма» у постановці Іван Уривський. Про це повідомляє Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка.

«Конотопська відьма – це голос сучасної України, яка бореться з темрявою за своє існування. Це сучасна історія про силу українського духу та його незламність. Духу, що сповнений світла правди та голосно звучить сьогодні крізь віки у єдиному прагненні жити, творити, перемагати!», – сказав генеральний директор-художній керівник Національного театру ім. Івана Франка Євген Нищук.

Відомо, що у 2024 році вистава «Конотопська відьма» стала лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка у категорії «Театральне мистецтво».

Нагадаємо, що 15-16 червня у Швейцарії відбувається історичний Глобальний саміт миру, організований Україною. Участь у ньому беруть лідери понад 100 країн та світових організацій, які об'єдналися, щоб знайти шляхи досягнення стійкого миру в Україні та за її межами. На саміт запрошені усі країни світу, окрім країни-агресорки Росії.

До того ж 16 червня країни-учасниці розділяться робочими групами задля реалізації трьох пріоритетів Саміту миру у Швейцарії.

До слова, у спільній заяві за підсумками Глобального саміту миру, організованого Україною, який відбувається 15-16 червня у Швейцарії, не буде заклику до негайного виведення російських військ з території України.

Зазначимо, що російський диктатор Володимир Путін напередодні Глобального саміту миру озвучив нові умови миру. МЗС України вже відреагувало на ці заяви.

Читайте також:

  • Пошук миру з виглядом на Альпи. День перший
  • Саміт миру у Швейцарії. Країни, за які сумно
  • Саміт миру: перший день. 10 найяскравіших цитат світових лідерів
  • Сьогодні день, коли світ починає наближати справедливий мир – Володимир Зеленський

Останні новини