«Слава Україні!»: Гіркін заявиви, що ЗСУ підняли прапор України під Донецьком в 300 метрах від позицій ворога

401

«Слава Україні!»: Гіркін заявиви, що ЗСУ підняли прапор України під Донецьком в 300 метрах від позицій ворога
Не дивлячись на досягнуті в Мінську домовленості про припинення вогню на Донбасі, російські найманці буквально щодня обстрілюють позиції Збройних сил України. Нажаль, не рідко такого типу обстріли закінчуються для наших військ безповоротними втратами. Раптом, зі слів одного з головних найманців в Донецькій області Ігоря Гіркіна стало відомо, що поруч з окупованим містом спостерігається певне просування ЗСУ.
Таким чином, українські військові в районі непідконтрольного Україні Донецька просунулися вперед і встановили прапор України в декількох сотнях метрів від позицій НЗФ. Про це повідомив український блогер Necro Mancer, коментуючи повідомлення в мережі колишнього «міністра оборони ДНР» Ігоря Гіркіна. На знімку можна побачити синьо-жовтий прапор України і червоно-чорний прапор визвольної боротьби українського народу, встановлений в сірій зоні у Пісок. В цей же час сам Гіркін пише: «На Пісках в районі кільцевої дороги, українці поставили свій прапор в 300 метрах від наших позицій, так як стріляти забороняють — все просто на нього дивляться». В даний час ніякого офіційного підтвердження такій інформації немає.
Нагадаємо, раніше сьогодні мі вже повідомляли про те, що в зоні ООС, двадцять другого січня в результаті атак російської гібридної армії загинув один український захисник. Зі слів його дівчини в соціальній мережі, кулю-вбивцю випустив ворожий снайпер. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter