В мережі показали, що лишилось з Луганська за роки окупації

535

В мережі показали, що лишилось з Луганська за роки окупації
В всесвітній мережі Інтернет було опубліковано відео, яке зняли за допомогою авто регістратора. Річ йде про стан післяноворічного, тимчасово окупованого Луганська. Опублікував матеріал на своєму ютуб-каналі один з місцевих жителів.
Як відомо, хлопець проїхався від обласної лікарні до вул. Оборонної. По всьому маршруту його проходження видно, що місто прибирають, узбіччя доріг і тротуари чисті. Але людей, що на околиці міста, що ближче до центру, дуже мало. На зупинках коштує не більше двох осіб, пішоходів теж практично не видно. Навіть коли машина зупинилася на великому перехресті, через дорогу переходило по одній людині з кожного боку.

Машин на дорогах зустрічалося набагато більше, але в основному всі вони були поблизу торгових центрів або поряд з ринком. У своїх коментарях люди або дякують автора за ролик або сміються над луганчанами, задаючи риторичні питання з приводу життя в «республіці». Читайте також наш матеріал: «Макіївка в лайні»: Блогер «ДНР» заявляє про погрози зі сторони «мера» Макіївки.
Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter