Закон про декомунізацію не відповідає національним інтересам України – Кравчук

398

Закон про декомунізацію не відповідає національним інтересам України – Кравчук
Екс-президент української держави Леонід Кравчук в черговий раз зробив незрозумілу заяву для багатьох українців. Свої власні думки перший президент незалежної України висловив під час ефіру російської пропагандистської телевізійної передачі «60 хвилин», ведучими якої є одіозні Скабєєва і Попов.
Так, згідно з думкою екс-глави держави, українським реаліям повністю суперечать дії, пов'язані з знищеннями пам'ятників комуністичних лідерів і військових діячів, в тому числі, мова йде про пам'ятник Георгію Жукову в Одесі. Також він додав, що закон, який дозволяє робити подібне, не відповідає національним інтересам української держави. Говорячи про закон про декомунізацію в Україні, Кравчук заявив: «Далеко не всі українці в нашій країні так ставляться до того, що відбувається з символами Радянського Союзу. Однак, до вашого відома, на території нашої країни був прийнятий закон про декомунізацію. У документі сказано, що символи СРСР повинні бути зняті. І цей закон або потрібно виконувати, або внести поправки до закону».
Після таких слів Леоніда Кравчука, одіозна Ольга Скабеева буквально «накинулася» на екс-президента, почавши його звинувачувати, грубо підвищуючи голос. «Зливний бачок» Кремля всіляко захищала Сталіна і стверджувала, що до тих пір, поки «вождь усіх часів і народів» буде порівнюватися з Гітлером, ні про яке налагодженні російсько-українських відносин неможливий. Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter