Фото: Запорізька ОВА
Російські окупанти завдали удару по автостоянці у Запоріжжі, горять вантажні автомобілі, повідомив очільник обласної військової адміністрації Іван Федоров.
"ворог вгатив по автостоянці у Запоріжжі. Горять вантажівки", – написав він у Телеграмі у четвер.
За попередніми даними ОВА, обійшлося без постраждалих.