Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua
Президент України Володимир Зеленський повідомив про звільнення 160 українських військовослужбовців з російського полону, де вони перебували з 2022 року.
"Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках", – написав Зеленський в Телеграм у п’ятницю.