Звіт Ірану: літак МАУ збили дві ракети

171

Звіт Ірану: літак МАУ збили дві ракети
8 січня поточного року український літак компанії «Міжнародні авіалінії України» Boeing 737-800 було збито із застосуванням двох ракет класу «земля-повітря» ближнього радіусу дії Тор-М1 всього лише через три хвилини після зльоту. Таку інформацію розповсюдило агентство Bloomberg з посиланням зміст другого попереднього звіту про розслідування Організації цивільної авіації Ірану. Таким чином, у відповідності до розслідування, літак вилетів з Тегерана в 6:12 ранку за місцевим часом, і зв'язок з авіадиспетчерами було втрачено на висоті 8100 футів (майже 2469 метрів). З екранів радарів вторинного спостереження літак зник о 6:15 і з радарів первинного спостереження в 6:18.
Дані реєстратору польотних даних і диктофон кабіни пілотів вважаються одними з найбільш достовірних у своєму роді в світі, проте Іран не має коштів для їх декодування. Ускладнює ситуацію відмова французьких та американських агентств з розслідування авіаційних подій відправити до Ірану необхідне обладнання для розшифровки «чорних ящиків».
Як відомо, 20 січня президент Володимир Зеленський зустрівся спецпредом президента Ірану Мохаммадом Есламі. Також очікується представників Ірану, вони ознайомляться з технічними можливостями України для розшифровки «чорних ящиків». Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter