Прикордонники знищили танк БТР та гармати окупантів на Північно-Слобожанському напрямку

Війна в УкраїніПрикордонники знищили танк БТР та гармати окупантів на Північно-Слобожанському напрямку

Прикордонники на Північно-Слобожанському напрямку знищили гармату, транспортний засіб, польовий склад БК, а також два ворожі дрони – "ждуни". Про це повідомляє ДПСУ, передає УНН.

Деталі

Прикордонники знищили гармату, транспортний засіб, польовий склад БК, а також два ворожі дрони – "ждуни". Крім того, уражено три укриття, де противник намагався приховати особовий склад і техніку

– йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також проведено дистанційне розмінування двох ділянок місцевості, які противник використовував для стримування маневру та захисту своїх логістичних маршрутів.

Також на Північно-Слобожанському напрямку прикордонники РУБпАК "Прайм" вдарили по ворожих цілях: уражено польовий склад БК, танк, БТР, гармату Д-30, транспорт, взводний опорний пункт, бліндаж та укриття противника. Також бійці ліквідували живу силу окупантів.

Нагадаємо

За добу 22 травня російські війська втратили на війні з Україною 950 солдатів та 1819 БПЛА.

Останні новини