У ніч на 30 травня росіяни атакували Україну балістичною ракетою Іскандер-М, а також шістьма крилатими ракетами Х-101. Про це повідомляє УНН з посиланням на Повітряні сили ЗСУ.
Деталі
Також окупанти запустили 290 ударних БПЛА типу Shahed (в т.ч. реактивних), Гербера, Італмас та дрони-імітатори типу "Пародія". Ракети і дрони запускали з брянської, вологодської, курської, ростовської, орловської областей росії, а також з окупованого Криму.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
Протиповітряною обороною збито/подавлено 284 цілі – 5 ракет Х-101 та 279 ворожих БПЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та дронів інших типів на півночі, півдні, у центрі та на сході країни. Зафіксовано влучання 9 ударних БпЛА на 7 локаціях, а також падіння уламків на 10. Крім того, дві ворожі ракети (крилата та балістична) не досягли цілей.
Майже 300 боїв сталось за добу 29 травня – Генштаб30.05.26, 08:46 • 702 перегляди