-0.2 C
Kyiv
П’ятниця, 20 Березня, 2026

Кошта закликав зміцнювати стійкість єврозони в умовах глобальної невизначеності

Зміцнення стійкості єврозони та поглиблення економічної інтеграції...

Палили машини ЗСУ та рятувальників: у Києві затримали юних підпалювачів

У Києві правоохоронці затримали ще чотирьох осіб,...

Кинули в дощ “значні сили”: ЗСУ за дві доби знищили роту росіян під Покровськом (відео)

СвітКинули в дощ "значні сили": ЗСУ за дві доби знищили роту росіян під Покровськом (відео)

Воєнний фокус Російсько-українська війна Битва за Донбас Кинули в дощ "значні сили": ЗСУ за дві доби знищили роту росіян під Покровськом (відео)

Спартан знищив роту росіян Покровський напрямок
Військовий під дощем (ілюстративне фото) | Фото: Відкриті джерела

Бійці третьої бригади оперативного призначення Нацгвардії "Спартан" разом з суміжними підрозділами відбили штурм ЗС РФ на Покровському напрямку, який ті намагались здійснити під покровом дощу.

За 48 годин українським захисниками вдалось знищити цілу роту росіян, повідомили на сторінці "Спартана" в Телеграм.

"Російське окупаційне командування кинуло значні сили на штурм на Покровському напрямку. Окупанти розраховували скористатися дощовою погодою", — йдеться у підписі до відео.

В "Спартані" зазначили, що російські піхотинці намагалися просунутись вглиб на автомобілях, мототехніці та квадроциклах.

"Утім "Спартан" спільно з суміжними підрозділами зупинили наступ ворога. За 48 годин противник поніс значні втрати", — зазначили в підрозділі.

Там уточнили, що за дві доби ЗС РФ втратили:

  • 120 штурмовиків;
  • 7 квадроциклів;
  • 4 мотоцикли;
  • 3 автомобілі.

Відео дня

Нагадаємо, 18 березня Роберт Бровді повідомив, що ЗС РФ почали весняний наступ від Гуляйполя до Покровська.

Фокус також писав про те, що ЗС РФ наберуть 409 тисяч солдатів у 2026 році.

Останні новини