«Макіївка в лайні»: Блогер «ДНР» заявляє про погрози зі сторони «мера» Макіївки

420

«Макіївка в лайні»: Блогер «ДНР» заявляє про погрози зі сторони «мера» Макіївки
Проживаючий на території ОРДО блогер «ДНР» Олександр Болотін на своїй сторінці в соцмережі опублікував відеозвернення, в якому поскаржився на погрози з боку «силових структур і влади республіки». В тому числі він зазначив, що розкрив «корупційну діяльність» так званого «мера» непідконтрольної Україні Макіївки в питанні харчування школярів.
Цитата із посту блогера: «Мені загрожують! Я розкрив корупційну діяльність мера в Макіївці, на що в цю тему відразу ж впрягся агресивний журналіст «Міністерства інформації ДНР» Олексій Акутін зі своїми колегами. Виявляється в «ДНР» якщо ти в системі, то цілком відкрито і легко можеш робити що завгодно. Виходить, що журналісту «Мінінформ» можна задати питання міністру «МВС» Дикому по його зловживань і приниженням народу, але цілком можна прикривати продажного мера!».
Також блогер Болотін повідомив, що хотів розібратися з харчуванням школярів Макіївки і зазначає, що в непідконтрольною Україні Горлівці з харчуванням в школах все добре, «а Макіївка — в лайні …». Читайте також: «Ох і Гупає, це жах!»: Весь Донбас буквально «горить полум’ям» від атак Росії.
Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter