28.1 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

Черговий тендер на озеленення в Києві: скільки витратять на рослини

Які рослини планує закупити комунальне підприємство ...

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам ...

ЗМІ: Італія збирається передати Україні далекобійні ракети Storm Shadow

Італія планує передати Україні далекобійні ракети Storm...

Sky News: РФ виробляє артилерійські снаряди втричі швидше і вчетверо дешевше, ніж США і ЄС

СвітSky News: РФ виробляє артилерійські снаряди втричі швидше і вчетверо дешевше, ніж США і ЄС

Російські підприємства виробляють артилерійські снаряди втричі швидше, ніж Сполучені Штати і країни Євросоюзу, підрахували в консалтинговій компанії Bain & Company, повідомляє Sky News.

Не дивлячись на те, що сукупна міць економік західних союзників України значно перевершує російську, за швидкістю виробництва снарядів вони сильно відстають від РФ, зазначає телеканал.

За прогнозами Bain & Company, у 2024 році в Росії виготовлять приблизно 4,5 мільйона артилерійських снарядів, а країни ЄС і США загалом вироблять 1,3 мільйона снарядів. При цьому собівартість російських 152-міліметрових боєприпасів у чотири рази менша, ніж західних 155-міліметрових.

Українські військові, повідомляє Sky News, кажуть, що на кожен випущений ними снаряд російські війська можуть відповісти п’ятьма. В інтерв’ю телеканалу один із бійців повідомив, що українські військові в таких умовах навчилися використовувати менше снарядів, щоб уразити ціль.

Однак один з українських командирів, які воюють у Харківській області, де війська РФ ідуть у наступ, наголосив, що військам необхідні поставки снарядів від західних союзників. “Ми повинні продовжувати їх стримувати і зробити так, щоб кожен метр землі, який вони намагаються захопити, коштував їм сотень життів”, – заявив співрозмовник телеканалу.

Copy Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Останні новини