У столиці Польщі правоохоронці затримали двох поляків, які напали з ножем на українців і побили їх. Про це в коментарі Укрінформу розповіла прессекретарка відділення поліції Варшава-Воля Марта Суловська.
За її словами, уночі 9 червня в одному з центральних районів Варшави стався конфлікт між двома українцями та двома поляками. Конфлікт переріс у бійку, під час якої поляки завдали українцям ножові поранення.
На даний момент нападники затримані. На підставі зібраних доказових матеріалів прокуратура дозволила тимчасовий арешт двох чоловіків.
Суловська зазначила, що на підставі медичної документації прокурор висунув обвинувачення щодо спільних та узгоджених дій із застосуванням ножа, внаслідок чого один потерпілий отримав травми, що загрожують його життю, а інший – травми середньої тяжкості.
Разом із тим було відзначено, що бійка не мала національного підґрунтя.
Copy Подписывайтесь на наш канал в Telegram.