28.1 C
Kyiv
Вівторок, 18 Червня, 2024

Черговий тендер на озеленення в Києві: скільки витратять на рослини

Які рослини планує закупити комунальне підприємство ...

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам

Нацбанк анулював ліцензії двом кредитним спілкам ...

ЗМІ: Італія збирається передати Україні далекобійні ракети Storm Shadow

Італія планує передати Україні далекобійні ракети Storm...

Знищимо усіх: Сікорський розповів про погрозу США на адресу Росії щодо ядерної зброї в Україні

СвітЗнищимо усіх: Сікорський розповів про погрозу США на адресу Росії щодо ядерної зброї в Україні

Голова МЗС Польщі Радослав Сікорський розповів про попередження від США на адресу Росії на випадок застосування нею ядерної зброї в Україні. Про це пише The Guardian.

“Американці сказали росіянам, що якщо ви підірвете ядерну бомбу, навіть якщо вона нікого не вб’є, ми вразимо всі ваші цілі в Україні звичайною зброєю, ми знищимо їх усі”, – сказав він.

“Я вважаю, що це переконлива загроза. Крім того, китайці та індійці прочитали Росії лекцію. І це не дитяча гра, бо якщо це табу також буде порушено, як табу щодо зміни кордонів силою, Китай знає, що Японія та Корея стануть ядерними, і, ймовірно, вони цього не хочуть”, – додав він.

Сікорський зазначив, що Європа має краще грати в гру ескалації, змушуючи Путіна гадати про її наміри. На питання, чи допустимо для України завдавати ударів по військових цілях у Росії, він відповів: “Росіяни б’ють по українській електромережі, зернових терміналах і газових сховищах, цивільній інфраструктурі. Російська операція ведеться з штабу в Ростові-на-Дону. Окрім використання ядерної зброї, Росія себе майже ні в чому не обмежує”

У більш широкому контексті він заявив: “Постійно заявляючи про наші червоні лінії, ми лише запрошуємо Москву пристосовувати свої ворожі дії до наших постійно мінливих самонакладених обмежень”.

Copy Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Останні новини